Strona główna » Regulamin

Regulamin

Hurtownia Hurtalejajca.pl obsługuje tylko firmy, sprzedaż detaliczną prowadzimy na stronie www.alejajca.pl!

1. Zamówienia można składać poprzez hurtownie internetową lub pocztą elektroniczną: sklep@alejajca.pl

2. Minimalna kwota zamówienia to 300 zł netto.

3. Przy składaniu zamówienia niezbędne jest podanie numeru telefonu. Dzięki temu kurier skontaktuje się z Państwem w przypadku gdy nikogo nie zastanie pod wskazanym adresem doręczenia paczki.

4. Aby otrzymać fakturę VAT należy podać podczas składania zamówienia dane do wystawienia faktury.

5. Standardowy czas realizacji zamówienia to 2 do 5 dni roboczych. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może ulec wydłużeniu.

6. Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

7. Za zakupiony towar można zapłacić:
- za pobraniem (płatne przy odbiorze przesyłki)
- przelewem na konto firmy - możliwa jest przedpłata lub płatność po otrzymaniu towaru w przypadku faktury z odroczonym terminem płatności
- przy odbiorze osobistym w siedzibie naszej firmy

8. Niektóre zdjęcia zamieszczone w naszym sklepie mogą się nieznacznie różnić od stanu faktycznego produktów (odcieniem, kolorem itp.).

9.
Wyroby z drzewa mogą posiadać sęki, które nie są uważane za wadę towaru.

10. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić , czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.

11. W przypadku gdy klient nie odbierze paczki za pobraniem (płatnej przy odbiorze kurierowi) zastrzegamy sobie prawo do zwrotu od zamawiającego poniesionych kosztów przesyłki w dwie strony.

12. Koszt przesyłki wyliczony przez program jest orientacyjny i może ulec zmianie jeżeli faktyczna ilość wysłanych paczek będzie większa.


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu